Storskraldshuset der er placeret ved enden af Nedertoften SYD (nr. 17).
Tørrestativ

Kontakt

Kontakt

Bestyrelsen
Der er 3 niveauer af kontakt for bestyrelsen.

  1. Akut - brug da nedenstående telefonnumre
  2. Hastende - brug nedenstående e-mail under det relevante bestyrelsesmedlem
  3. Normalt - Brug bestyrelsen@haveby3.dk

 

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende forslag til bestyrelsen - formularen MÅ IKKE bruges til henvendelser af hastende karakter, da der kan gå op til en måned mellem bestyrelsesmøderne, hvor bestyrelsen vurdere indkomende forslag og alm. forespørgsler.

Den samlede bestyrelse kan ved hastesager kontaktes på bestyrelsen@haveby3.dk eller direkte jf. nedenstående oplysninger.

 

Felter med * skal udfyldes.

Michael Piil
Formand

Tlf: 29885278

michael@haveby3.dk

Kontakt Michael ift. opgaver eller problemer der skal håndteres af håndværkere,VVS eksluderet.

Charlotte Baastrup Christensen
Næstformand

Tlf: 28403614

charlotte@haveby3.dk

Kontakt Charlotte for opgaver der falder i relation til viceværten som du normalt ikke ville kontakte viceværten om.

Rikke Andersen
Bestyrelsesmedlem

Tlf: 50510506

rikke@haveby3.dk

Kontakt Rikke ift. opgaver eller problemer relateret til VVS'en i ejendommen, som ikke falder ind under viceværtens normale opgaver

Johnny Damsig
Bestyrelsesmedlem

Tlf: 53358151

Johnny@haveby3.dk

Jeppe Nørgaard Nielsen
Bestyrelsesmedlem

Tlf: 61248575

Jeppe@haveby3.dk

Søren Feldbæk Ranneries

Altanudvalg

Helle Hedstrøm

Altanudvalg

Brian Stark Bie

Altanudvalg